سوالات متداول

دوستای گلم سلام خیلی از شما وقتی می خوایین اینترنتی خرید کنین دغدغه اصلیتون اینه که بدونین سایزتون چطور تشخیص بدین من توی این قسمت براتون توضیح میدم برای سفارش شومیز، دامن و… چطور اندازه هاتون بزنین که مشکلی براتون پیش نیاد.

١-شومیز :

موقع سفارش شومیز سایز لباس واندازه های دقیق لباس برای هر مدل نوشته شده شما کافیه که دور سینه خودتون رو با ۴ انگشت اضافه اندازه بزنین و با اندازه شومیز مطابقت دهید.

٢-دامن کلوش و پیله ای :

برای این مدل دامن ها چون مدلشون بصورتی هستش که حتما باید بالای شکم بسته بشه (مطابق عکس های داخل سایت) دور کمر را از بالای شکم کیپ اندازه بزنین و با اندازه هایی که داخل سایت قرار داده شده مطابقت بدین و سایز مورد نظرتون انتخاب کنین به این نکته توجه کنین برای دامن برخلاف شومیز آزادی موقع اندازه زدن نباید در نظر گرفته شود.

٣-دامن راسته و مدل ماهی و ترک :

برای این مدل دامن های شما باید دور کمر و دور باسن با متر دقیق اندازه بزنین و  با اندازه های هر سایز مطابقت بدین و سایز متناسب خودتون انتخاب کنین.

۴-شلوار :

برای شلوار شما علاوه اینکه سایزتون باید بدونین باید دور شکم به صورت کیپ و دور باسن و دور ران را بصورت کمی آزاد اندازه بزنین و اون سایزی که با اندازه هایی که گذاشتیم مطابقت میکنه انتخاب کنین.

خوب دوستای گلم ما سعی کردیم توی این مطلب تا جایی که میتونیم بصورت کامل راهنماییتون کرده باشیم تا مشکلی موقع خرید واستون پیش نیاد و با خیال راحت خریدتون انجام بدین و امیدوام این مطلب تونسته باشه کمکتون کرده باشه.

خیلی از دوستان سوال دارن بسته من می میرسه؟
این یکی از متوال ترین سوالایی که توی این چند سال ما شنیدیم. دوستای عزیز به این موضوع توجه کنین مجموعه ما همیشه در تلاش که زمانی که شما سفارش میدین یک الی دو روزه بستتون بسته بندی بشه و تحویل پست داده بشه ولی تعیین زمان رسیدن بسته از عهده ما خارج هستش پس ازتون خواهش می کنم اگر برای زمان و مراسم خاصی میخوایین لباس خریداری کنید تا جایی که امکان داره زود تر خریدتون انجام بدین که استرسی برای رسیدن بستتون بوجود نیاد و پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما ممنون هستیم ضمنا کد مرسوله ها هر زمان که از اداره پست داده بشه در استوری اینستاگرام قرار داده میشه.

تمامی بسته ها از طریق اداره پست بصورت پیشتاز ارسال میشه و هزینه ارسال ۱۸ هزار تومان میباشد .